Наш курс на 24/09/2021
27.04 грн.
31.74 грн.

Брендмауерні панно

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 

Брендмауерне панно — настінна рекламна конструкція великого формату. Розмір цих рекламних конструкцій не стандартизований, визначається параметрами будівлі, потребами клієнта і можливостями рекламних агентств. Рекламне зображення — змінне, виготовляється на банерній тканині або сітці. По периметру в нічний час рекламне зображення підсвічується прожекторами. У найдорожчих варіантах виконання такої реклами підсвічування здійснюється прожекторами великої потужності, що встановлюються на деякому віддаленні від конструкції і рівномірно освітлюють всю рекламну поверхню. Панно середніх розмірів можуть виготовлятися зі світлового банера і мати внутрішнє, приховане підсвічування. Частини рекламного зображення друкуються на щільній банерній тканині або сітці, потім зварюються у єдине ціле.

Банерна тканина застосовується для розміщення на глухих стінах будинків, сітку використовують для виготовлення брендмауерів із великим вітровим навантаженням, декорування фасадів будівель при проведенні ремонтних робіт, розміщення реклами на фасадах офісних і торгових будівель.

Період розміщення на брандмауерах — не менше одного місяця, що обумовлюється великою трудомісткістю і вартістю зміни рекламного зображення.

Матеріали, що використовуються: банерна тканина фронтліт Stylus® FL 460, 450 г/м² / Stylus® FL Eco 420 г/м² и , сiтка Stylus® M/MP 250/350 г/м². 

У випадках коли необхідно вразити заморських гостей і засадити бабла, ми рекомендуємо сітки Sedocrom (Іспанія) — дорого, але перевірено сторіччям.

Перетяжки

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 

Перетяжка — зображення на полотні з банерної тканини, що розтягується на системі тросів у поперечному напрямку над дорогою. За розміром рекламного поля застосовуються як не стандартизовані перетяжки, так і перетяжки розміру 1х15 метрів. У якості точок кріплення тросів слугують будівлі, або опори міського освітлення. Іноді під такі конструкції встановлюються окремі стовпи — опори. Застосування власних опор дозволяє використовувати суцільну банерну тканину, без вітрових просічок, а система тросового підвісу і запобіжні карабіни забезпечують збереження рекламного матеріалу та самої конструкції навіть при шквалистих вітрах.

Особливість цього виду зовнішньої реклами — його орієнтованість виключно на автомобілістів. За сприйняттям, вузький, витягнутий розмір рекламного поля, робить перетяжки схожими на біжучий рядок на телебаченні чи новинний рядок інформаційного сайту, що підкуповує своєю простотою і ефективністю.

Матеріали, що використовуються:

світлоблокуюча банерна тканина блокаут Stylus ® BO 510 г/м ².

Світловий короб

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 

Світловий короб (лайтбокс) — рекламна вивіска з внутрішнім підсвічуванням. Лицеву частину виготовляють з прозорого, світлорозсіювального або кольорового пластику з надрукованим або наклеєним рекламним зображенням. У якості лицевої сторони також використовують світловий банер. Бічні і задні стінки зазвичай виготовляють зі спіненого ПВХ або тонкого металу.

Розмір таких конструкцій не стандартизований, за винятком, хіба що панель-кронштейнів, які розміщуються на електроопорах. Цей різновид світлових коробів з розміром рекламного 1,2 х1, 8 м. надає можливість серійної демонстрації повторюваних або доповнюючих одне одного рекламних зображень в режимі слайд-шоу .

Матеріали, що використовуються: листові пластики — акрил, жорсткий і спінений ПВХ, ПЕТ, банерна тканина бекліт, самоклеюча плівка.

Виникли питання? Задайте їх менеджеру.

Не соромтеся, звертайтеся, проконсультуємо безкоштовно