Поставляємо архітектурні мембрани
з 2003 року по всій Україні
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію
щодо підбору матеріалів від наших фахівців
Широка область
застосування
Стійкість до зовнішніх
факторів
Уф-захист
Великий колірний
діапазон
Довгий термін
експлуатації
Тримають перепади
від -30 °с до +70 °с
Архітектурні мембрани

Архітектурні мембрани

Архітектурні тканини - ПВХ текстиль на поліестеровій основі для будівництва малих, середніх та великих, але легких споруд. Характеризуються підвищеною міцністю, вогнестійкістю, наявністю антибактеріальних добавок у складі ПВХ та стійкістю до ультрафіолету.

Сучасні будівлі поєднують у собі високотехнологічні будівельні матеріали та незвичайні форми. Мембранні конструкції та сітки надають архітекторам величезні можливості для зміни зовнішнього вигляду будівлі, реалізації найсміливіших та найоригінальніших проектів. При цьому вони є економічно вигідними, легко реалізуються, мають невелику вагу і чудові експлуатаційні властивості.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі
Переглянути каталог продукції

Архітектурні мембрани та сітки

Обираємо потрібний варіант

TYPE I
SED UP TOP 700 / POLYPLAN 648 700 / Omega® 850

TYPE II
SED UP TOP 950 / POLYPLAN 669 900 / Omega® 950

 

Для захисту від УФ-випромінювання, запобігання старінню та плісняві поверхню покривають додатково, використовують особливі склади та лаки. Вводячи спеціальні добавки, домагаються пожежо- та холодостійкості. Тривалість експлуатації у тканини після обробки може сягати 20 років і навіть вище. При цьому ми надаємо офіційну гарантію 10-12 років.

Часто тканина ПВХ використовується для ангарів, кортів, ковзанок. Такі споруди служать для організації великих складів, об’єктів торгівлі, занять спортом, промислового виробництва. Матеріал для ангарів водонепроникний, що гарантує безпечне збереження об’єктів, що знаходяться всередині приміщення.

Вибираючи тканину для мембрани, необхідно поцікавитися, якими характеристиками вона має, експлуатаційними властивостями, а також врахувати її сферу застосування. Залежно від призначення конструкції, матеріал мембрани також відрізняється.

Архітектурні тканини категорії Type I з PVDF лаком, антицвілевим покриттям та класом вогнестійкості М2. Рекомендується для виготовлення малих та середніх архітектурних форм із терміном служби понад десять років.

Архітектурні тканини категорії Type II з PVDF лаком, антицвілевим покриттям та класом вогнестійкості М2. Призначена для виготовлення архітектурних форм із терміном служби понад десять років.

Використовуються в натяжних та повітроопорних спортивних спорудах (тенісні корти, ковзанки тощо) площею до 3000 м².

Архітектурні тканини категорії Type III та IV з PVDF лаком, антицвілевим покриттям та класом вогнестійкості М2. Використовуються в текстильній архітектурі при зведенні великомасштабних вантових та повітроопорних споруд великих розмірів – аеропортів, спортивних споруд, транспортних терміналів площею понад 3000 м².

GAMMA-11 OPAQUE / Omega® blockout

Архітектурні сітки: захист та естетичність

TYPE III SED UP TOP 1050 / POLYPLAN 659 1200 / Omega® 1050

TYPE IV SED UP TOP 1300 / POLYPLAN 717 1350 / Omega®  1250

GAMMA-11 OPAQUE / Omega® blockout

Використовується для зведення навісів та приміщень з вимогами до пропускання світла. Загальна рекомендація щодо використання – захист від сонця.

Архітектурні сітки застосовуються як фасадні покриття будинків, для обробки внутрішніх частин приміщення, в інтер’єрі для реалізації дизайнерських проектів. Вони мають невелику питому вагу, міцність, довговічність, низьку,температуру плавлення і ефектний естетичний зовнішній вигляд.

Для фасадів будівель використовують металеву архітектурну сітку із спеціальним переплетенням. Вона перетворює звичайнісінький будинок на унікальну споруду. Якщо будівля має скляний фасад, такий матеріал захистить від сонячного світла, а також механічних пошкоджень.

Залежно від призначення матеріалом для архітектурної сітки може бути нержавіюча і вуглецева сталь, латунь, алюміній.

Вибрати та купити промислові тканини для різних цілей можна в компанії POLYMERCONSULTING. Тут представлені матеріали перевірених виробників. Кваліфіковані фахівці допоможуть придбати необхідний товар із доставкою до будь-якого куточку України.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції