Наш курс на 11/07/2020
27.35 грн.
30.99 грн.

Банерні сітки

Поліефірне полотно покрите пластифікованим полівінілхлоридом зі спеціальними осередками для пропускання світла і повітря. Переважно використовуються в міській архітектурі. Сітки призначені для декорування фасадів будівель під час проведення будівельних та реставраційних робіт. Сітка не тільки приховує будівельні ліси, але й не дозволяє поширюватися пилу і будівельному сміттю. Також сітки використовуються для оформлення сцен і телевізійних студій, виробництва брендмауерів великої площі, що піддаються значним вітровим навантаженням.

Сфера використання

Сітка - Stylus® M/MP 250/350

  • банерна сітка ціна
  • купити банерну сітку
  • купити банерну сітку з підкладкою
  • банерна сітка для друку
  • Сітка Stylus з підкладкою
  • купити банер і сітку ціна

Крім того, сітки знаходять застосування у сільському господарстві для захисту рослин від негоди, шкідників і підвищеної сонячної активності, покращують освітлення в оранжереях за рахунок розсіювання сонячного світла, стабілізують добові коливання температури в теплицях.

Банерна сітка виготовляється із підкладкою та без такої. Наявність підкладки дозволяє проводити друк на широкоформатних принтерах, конструкція яких не передбачає роботу з сіткою без підкладки — підкладка запобігає потраплянню залишків чорнила через порожнечі в сітці на робочу поверхню принтера.

Stylus® M 250 г/м² і Stylus ® MP 350 г/м² з підкладкою — найбільш тонка і економічна версія сіток, широко застосовується для конструкцій малої та середньої площі (до 500 м²).

Якщо Ви хочете мати гарну мережу і головного болю не хочете мати, приходьте сюди і покінчимо з цим марним пошуком неадекватної альтернативи кращому постачальнику цих самих мереж! У Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі чи Сімферополі Вам відвантажать їх прямо відразу, в інших не менш гідних місцях прийдеться трохи почекати, але все одно отримаєте свіже.

Виникли питання? Задайте їх менеджеру.

Не соромтеся, звертайтеся, проконсультуємо безкоштовно