Наш курс на 24/09/2021
27.04 грн.
31.74 грн.

Прозора ПВХ плівка

Гнучка, прозора, каландрована плівка з пластифікованого ПВХ. Якісна особливість матеріалу - міцність та довговічність. Відмінно зварюється, прошивається і склеюється з ПВХ тканинами.

Сфера використання

Achilles/ Polytex® clear - 500 та 750 мкм

  • прозора ПВХ плівка
  • прозора ПВХ плівка achilles
  • купити прозору плівку Ахіллес
  • прозора плівка ПВХ купити
  • пвх плівка прозора 500 мікрон

Дуже часто дизайн тентових павільйонів, наметів передбачає «вікна», які виготовляються з прозорою ПВХ плівки, і вварюються в тентову кольорову тканину ПВХ. У результаті виходить повністю герметична конструкція з імітуючими скло фрагментами. Прозора ПВХ плівка використовується і в автомобільних тентах, в якості оглядових вікон або декоративних вставок. З неї виготовляють захисні штори відкритих майданчиків ресторанів і терас, використовують для утеплення або консервації літніх альтанок.


Achilles (500 мкм), 650г / м² (Японія). Матеріал відрізняється високим ступенем прозорості, практично не дає усадки і відмінно зварюється. Підходить як для використання в стаціонарних виробах і елементах, так і в сезонних розбірних конструкціях.

Achilles Low Shrink (500 мкм), 650г/м² (Япония) Ступінь усадки данного матеріалу дорівнюю 0. 

Achilles (750 мкм), 975г/м² (Япония) Більш щільна версія плівки.

Polytex® clear (500 мкм), 650г / м² (Корея). Більш економічний варіант здійснення аналогічних проектів. Володіє відмінними споживчими властивостями.

Виникли питання? Задайте їх менеджеру.

Не соромтеся, звертайтеся, проконсультуємо безкоштовно