Поставляємо тентові тканини
з 2003 року по всій Україні
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію
щодо підбору матеріалів від наших фахівців
Широка область
застосування
Стійкість до зовнішніх
факторів
Уф-захист
Великий колірний
діапазон
Довгий термін
експлуатації
Тримають перепади від
от -30 °с до +70 °с
Тентові тканини

Тентові тканини

Міцні литі або напівлиті тканини ПВХ на поліестеровій основі загального (широкого) призначення. Використовуються для виробництва автомобільних тентів, тентів для причепів, шатрів, наметів, навісів, вуличних кафе, тентів для стоянок і транспортувань для катерів і яхт і т.п.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі
Переглянути каталог продукції

Застосування тентових тканин

Тканини для автомобільних тентів та вантажівок

Матеріали, що застосовуються:
тентова тканина GAMMA 12 – 930 г/м²; Omega™ panama – 900 г/м²

Матеріали, що застосовуються:
GAMMA & Omega™ tent 650, 700 г/м²

Для виробництва зсувних «шторок» для євро фур, фіксованих і розсувних стель контейнерів (контейнер Open Top), що захищають вантажі, які перевозяться від намокання і забруднення, застосовуються тентові тканини високої щільності, підвищеної міцності, з особливою стійкістю до зминання і перепадів температур, та стійкі до впливу ультрафіолету.

Для виготовлення тентів вантажівок та причепів автопоїздів застосовують тентові тканини середньої щільності. Тканина характеризується високою міцністю, легко миється і має стійкість до зминання.

Тенти для стоянки та транспортування для водного транспорту

Матеріали, що застосовуються:
GAMMA 490, Optima tent 450-630 г/м²

Застосовуються для накриття водного транспорту, а також для виготовлення чохлів на катери і яхти під час стоянки та транспортування на лафеті використовують легкі тенти та транспортувальні, які запобігають забруднення поверхні, захищають від дощу, вітру і руйнівної дії ультрафіолетового випромінювання.

Пневматичні гірки та ігрові комплекси

Корпус:
GAMMA 650 г/м², Omega™ tent 650 г/м²

Спускові гірки:
GAMMA 12 930 г/м², Omega™ tent 900 г/м²

Рекомендовано до застосування:
Omega ™ tent 650 M2, Optima 610-630 M2.

Надувні дитячі гірки є оболонкою, пошитою або склеєною з ПВХ тканини щільністю не менше 600 г/м². Надлишковий тиск повітря, що надає форму виробу, підтримується за допомогою спеціальних компресорів, що постійно працюють, з’єднаних з оболонкою рукавом.

Дитячі ігрові кімнати, передбачені практично у всіх торгово-розважальних комплексах, складаються з основного ігрового модуля – лабіринту встановленого у спеціально відведеному приміщенні та комплектуються гірками, іграшками та пластиковими кульками.

Ми рекомендуємо для ігрових комплексів, встановлених у приміщеннях, використовувати виключно тканини з класом вогнестійкості Г1 (мінімум європейських М2).

Тентові навіси для вуличних кафе, ринків та ангарів

За допомогою тентів власники ресторанів, пабів, кафе та інших закладів легко можуть організувати або розширити простір, забезпечивши відвідувачів усіма необхідними комфортними умовами. Тенти дозволяють захистити клієнтів від негоди та почуватися комфортно на відкритому повітрі. Більш того, навіси, виготовлені з наших матеріалів, водостійкі та стійкі до ультрафіолетового випромінювання.

Тентові тканини широко застосовуються для виготовлення наметів, навісів, відкритих павільйонів, вуличних кафе, барів, наметів, ангарів, виробничих та складських приміщень.

Для цих цілей можливе використання тентових тканин Optima tent 450-630, Gamma 650 або Omega tent 650-700 – залежно від завдання, поставленого виробником.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції