Поставляємо човнові тканини
з 2003 року по всій Україні.
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію
щодо підбору матеріалів від наших фахівців
Висока міцність до
механічних пошкоджень
Стійкість до зовнішніх
факторів
Уф-захист
Великий колірний
діапазон
Довгий термін
експлуатації
Стійкість до перепаду температури
від -30 °с до +70 °с
Човнові тканини

Човнові тканини

Човнові тканини складаються з основи у вигляді шару синтетичної тканини (поліестер) та двостороннього покриття з шарів полівінілхлориду, пов'язаних між собою спеціальним адгезивним складом. Щільне плетіння основного шару забезпечує матеріалу високу міцність та стійкість до порізів та проколів, а шари полівінілхлориду забезпечують повітронепроникність човнової тканини.

Це сучасний матеріал із масою переваг, який посунув свого попередника (прогумовані човнові вироби) на другий план. Полівінілхлоридні човни відрізняються невеликою масою, захищені від гниття та деформації при тривалому зберіганні або тривалій експлуатації у воді. Міцність, простий догляд, зручність застосування – важливі характеристики, які можна оцінити, якщо купити матеріал для ПВХ човна.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі
Переглянути каталог продукції

Застосування повітротримальних тканин

Водовідштовхувальні тканини OMEGA® boat – високоякісний матеріал, що відповідає всім стандартам та з наявністю багатьох переваг. Полотно відрізняється високими пластичними характеристиками та стійкістю до перепадів температури, тому вироби з нього можна використовувати в будь-яку пору року. Крім багатошаровості в човновій тканині є ще одна важлива характеристика, яку потрібно звертати увагу – це товщина. Тканина ПВХ для човнів – надійне полотно, з якого виготовляються такі вироби: • байдарки; • надувні каркаси; • водні атракціони; • човни; • рекламні конструкції; • аеростати; • водні банани, тюбінгові ватрушки; • причали, катамарани та інші. В OMEGA® boat щільність варіюється від 610 до 1400 г/м. Від щільності полотна залежить вага човна – чим вище щільність, тим більше вагу. Також щільність впливає на форму виробу, можливість утримувати повітря та його еластичність. Матеріал виробляється шляхом застосування сучасних технологій, внаслідок яких полівінілхлоридний шар наноситься на корд під тиском.

Процес виготовлення

Матеріали, що застосовуються:
OMEGA™BOAT/ECOTEX™BOAT 610/650 г/м²

Omega™ boat 610 г/м² / Ecotex™ boat 650 г/м² – використовуються для виробництва легких човнів і байдарок. Для пошиття човнів застосовується човнова тканина, що складається з поліестеру та ПВХ, з’єднаних спеціальним адгезивним засобом. Основний шар полотна щільно спресований гарячим способом, тому відрізняється високою міцністю та стійкістю до порізів та проколів, а полівінілхлорид забезпечує непроникність повітря. Тканина рівномірно фарбується із двох сторін.

Особливості матеріалу

Матеріали, що застосовуються:
OMEGA™BOAT/ECOTEX™BOAT 610/650 г/м²

Човни OMEGA® boat цієї щільності використовуються для виробництва широкого спектру човнових виробів: легких гребних і моторних човнів, байдарок, рафтів, катамаранів, водних атракціонів і надувних каркасів мобільних наметів. Матеріал ПВХ для човнів не пропускає повітря, тому його використання для надувних конструкцій гарантує тривалий термін експлуатації виробів. З високоякісної тканини також виготовляються рятувальні жилети для професійних рятувальників, камери для зберігання води, які потрібні військовим. Щоб захистити човен від передчасного зносу під час транспортування прибережним грунтом, виробники зміцнюють його привальним брусом – спеціальною захисною ущільненою смугою під човном днища та балонів. Для катамаранів застосовується тканина середньої щільності, які геометрія зберігається з допомогою тиску в балонах і алюмінієвої рами. Невелика щільність тканини впливає на вагу виробу – він стає легким. Високоякісна тканина дає можливість виробляти надійні та довговічні надувні човни.

Матеріали, що застосовуються:
OMEGA™BOAT / HEYBOATS 1100/1200/1400 г/м²

OMEGA™BOAT / HEYBOATS 1100/1200/1400 г/м² використовуються для комбінованих (RIB) човнів, що складаються з надувних тканинних балонів і твердого пластикового або алюмінієвого днища.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції