Поставляємо тентові тканини для транспорту
з 2003 року по всій Україні
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію з підбору матеріалів від наших фахівців.
Широка область
застосування
Стійкість до зовнішніх
факторів
Захист від вигорання
Великий вибір
матеріалів
Довгий термін
експлуатації
Витримують перепади
від -30 °с до +70 °с
Тентові тканини

Тентові тканини

Досвідчений автомобіліст знає, як краще захистити свій автомобіль від негативного впливу навколишнього середовища. Для збереження транспорту від дощу, снігопадів та шкідливої ультрафіолетової дії застосовуються автомобільні тенти. Вони бувають різних розмірів та матеріалів, але ціль у них загальна – надійний захист транспортного засобу від шкоди з боку природних явищ.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі
Переглянути каталог продукції

Тканини для автомобільних тентів та вантажівок

ПВХ-матеріали для тентів вантажівок: особливості та застосування

Optima tent 450-630 г/м²

У сучасній сфері вантажоперевезень використовується транспорт різної конфігурації. При цьому найбільшим попитом у логістичних, торгових та деяких інших компаній користуються вантажівки з кузовом тентів. Залежно від типу тентові тканини забезпечують захист вантажів, що перевозяться, від різних негативних факторів навколишнього середовища: від пилу до впливу сонячного ультрафіолету.

Виробництво таких полотен може здійснюватися з урахуванням різних матеріалів, зокрема брезента. Але найбільш популярними є ПВХ-тканини для тентів (полівінілхлорид). Це забезпечується за рахунок їхньої універсальності, а також довговічності при помірній вартості.

Матеріали для тентів

GAMMA 12 – 930 г/м²; Omega™ panama – 900 г/м²; GAMMA & Omega™ tent 650, 700 г/м²

Це тканини, основою яких є синтетичне полотно, що виготовляється з поліестерових ниток, покрите поліхлорвінілової масою з додаванням барвників та спеціальних пластифікаторів. Вони відрізняються за способом виробництва та щільності.

Тентова тканина ПВХ може мати різне число ниток на квадратний сантиметр (як правило, для автотранспорту від 8×8 до 12×12), від чого залежить щільність готової продукції і, як наслідок, її експлуатаційні характеристики. При цьому волокна матеріалу з’єднуються під кутом 90 градусів.

Існує кілька основних технологій виробництва цих полотен:

  1. Метод занурення поліестерового полотна у “ванну” з попередньо забарвленою масою ПВХ, з включенням необхідних добавок. Після цього матеріал пропускається через гарячі каландри, а потім – сушильні барабани. Це основний спосіб виготовлення продукції за популярною технологією “knife coated”. Технологія забезпечує високоякісне скріплення ПВХ маси з поліестеровою основою, що забезпечує довговічність та міцність готової продукції.
  2. За допомогою лиття. Дані полотна довговічні та стійкі до розшарування (висока адгезія), навіть при постійних високих механічних навантаженнях.
  3. Шляхом ламінування. На попередньо підготовлене полотно наноситься шар полімерної плівки, після чого відбувається з’єднання при проходженні через гарячі каландри.

Тенти для причепів та човнів

Optima tent – 630; GAMMA 490; Optima tent 450-630 г/м²

Тенти для причепів через велику розбіжність у розмірах виготовляються в основному індивідуально. Їх невеликий розмір робить вартість виготовлення набагато нижчою, ніж для вантажівок і фур. Важливо правильно виміряти, щоб тент був ідеально підігнаний до причепа.

Для накриття продуктів у вантажівках та тентування причепів для легкових автомобілів використовується стандартна тканина тенту з одностороннім лаковим покриттям.

Перевагою даної тканини є її термін експлуатації в межах 7-10 років, захист від розривів та повна водонепроникність.

Складніше підібрати навіс для човна. Тут роль відіграє конструкція водного транспорту, так що такі укриття виготовляються виключно на замовлення. Тканина для тенту на човен виготовляється з ПВХ-матеріалу, що і на інший транспорт. Але в даному випадку завдання навісу полягає в захисті людей від сонячних променів, які в спеку здатні завдати шкоди шкірі без додаткового захисту.

Для накриття катерів та яхт під час стоянки та транспортування на лафеті використовують легкі стоянкові та транспортувальні тенти, які запобігають забрудненню поверхні, захищають від дощу, вітру та руйнівної дії ультрафіолетового випромінювання.

Автомобільні пологи

GAMMA & Omega™ tent 650, 700 г/м²

Особняком стоять так звані автомобільні пологи. Це спеціальний тент на зерновоз, самоскид та інші вантажівки з відкритим верхом, завдання якого полягає скоріше не в захисті продукту, що перевозиться, від зовнішніх впливів, а швидше навпаки – захист оточуючих учасників руху від особливо сипких матеріалів.

Часто зустрічаються завантажені під зав’язку вантажівки, які частину вантажу просто розсипають землею через пориви вітру. Для таких завдань підготовлено ПВХ-тканину з великим розкидом робочої температури – від -30 до +70 градусів за Цельсієм. І в сніг, і в дощ, і навіть особливо спекотний день можна не переживати як за збереження вантажу, так і за безпеку на дорозі.

Тенти для зерновозів

Omega™ tent 650

Застосування тентів для зерновозів є найбільш затребуваним та зручним способом, який використовується при транспортуванні вантажів. Цей метод захисту виключає потрапляння всередину кузова вологи, пилу та інших сторонніх речовин, що впливають на якість товару, що провозиться.

Матеріал, з якого виготовляється тент на зерновоз, має бути якісним і надійним, а також стабільно витримувати перепади температур.

Для цих цілей чудово підходить Omega™ tent 650 – тканина, що зарекомендувала себе в Україні. Omega™ tent – ​​користується високою популярністю та попитом. Текстиль виготовляється на італійській лінії Sintex.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції