Поставляємо полімерні тканини, плівки,
обладнання та фурнітуру
з 2003 року по всій Україні
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію
щодо підбору матеріалів від наших фахівців
Фурнітура

Фурнітура

Фурнітура для тентів – широка область різноманітних аксесуарів, основне призначення яких полягає у зручному та надійному закріпленні зсувних дахів.
До них відносяться люверси, скоби, кільця, гачки для намету.
Самі тенти пропонуються на світовому ринку у значній різноманітності розмірів та форм. Фурнітура для них є дуже важливою. Це обов'язкова комплектація зручної безпечної їзди, комфортного використання тентів в інших сферах. Вироби повинні відповідати низці правил. Зокрема, вони мають бути міцними, якісними, стійкими до серйозних навантажень. Тільки так вдасться забезпечити тривалу, зручну та довговічну експлуатацію самого тенту. Від якості фурнітури залежить безпека застосування тентів для будь-яких транспортних засобів або аналогів, популярних у побуті.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі
Переглянути каталог продукції

Ключові особливості

Звичайні тенти, наприклад, для ПВХ, або аналоги для причепів, вважаються дуже затребуваними серед тих, хто використовує таке обладнання. Вони гарантують надійний захист від вітру, снігу, дощу, сонця. Однак, щоб тенти могли повністю виконувати всі функції, які на них покладені, необхідна фурнітура підвищеної міцності. Вона має відповідати нормам та стандартам.

Зокрема, хороша фурнітура для ПВХ тентів відрізняється такими ключовими особливостями:

• коректною геометричною формою;

• використання матеріалів високої якості, задіяних для виробництва;

• стійкістю до негативних факторів довкілля;

• стійкістю до втрати первинних характеристик навіть за тривалої експлуатації.

Зазвичай фурнітура тенту представлена ​​не одним, а великою кількістю кріпильних елементів. Фіксація проводиться виключно у спеціально відведені для цього отвори. Це у комплексі є гарантією надійності, стійкості до мимовільного розкриття, довговічності.

Фурнітура легко встановлюється на різні матеріали. Це важлива особливість, тому що тенти виготовляють не тільки із щільної тканини, а й із поліхлорвінілу, шкіри. В результаті зібрана конструкція виходить одночасно і мобільною, і максимально стійкою.

Якщо вибирати фурнітуру низької якості, то вона швидко стає непридатною. Відповідно є ризик, що тент загубиться під час їзди, конструкція впаде або з’являться пошкодження. Завжди потрібно вибирати найкращі товари від провідних виробників, які перевірено іншими користувачами. Раціонально ознайомитися з відгуками на необхідні групи товарів, щоб зробити правильний вибір.

Люверси

Люверси – це виготовлені з металу (рідше з пластику) кільця різної конфігурації, мають форму кола, овала або прямокутника з округленими краями. Металеві кільця можуть бути виготовлені з латуні, нержавіючої сталі, чистого золота або оцинкованої сталі. Остання і є найпопулярнішою в наших краях. Люверси використовуються для того, щоб трос при проходженні через отвори в тенті не розривав його і закривають собою внутрішню поверхню тканини в отворі. У нашому асортименті представлені люверси високої якості різних форм та розмірів.

Скоби

Скоби – це вироби, які використовуються для прикріплення тросів і безпосередньо тенту до автомобіля – до борту, кузова або рами. Вони бувають круглими та прямокутними із округленими краями. Один з видів скоб, званий “коливальним”, використовується для більш рухливого прикріплення тенту до каркаса або борту; на відміну від таких скоб поворотні скоби застосовується для щільнішої натяжки тенту, щоб він не провисав і не приймав форму вітрила, оскільки це може призвести до його пошкодження.

Якісна фурнітура для тентів човнів, зсувного даху, причепів та інших варіантів представлена ​​не тільки основними варіантами, але й додатковими аксесуарами. Їх може придбати кожен для розширення сфери використання, підвищення рівня зручності, надійності та безпеки.

Гачки

Гачки використовуються для приєднання до бортів тросів та ременів.

Зокрема, фурнітура для тентів може бути задіяна для різних цілей у домашньому господарстві, на виробництві. За допомогою особливих технологій виробу, легко переносять різні негативні фактори навколишнього середовища, серед них температурні перепади, тривале перебування під прямим сонячним промінням або дощем. Загалом за будь-яких погодних умов вони протягом тривалого часу зберігають свої первинні характеристики.

Пам’ятайте, що фурнітура для зсувного даху повинна бути міцною, надійною, стійкою до пошкоджень та зношування, стійкою до проявів факторів навколишнього середовища (вологи, води, опадів, УФ-променів тощо). В результаті використання тенту буде тривалим, надійним та максимально зручним.

Оправки та пробійники

Щоб встановити люверси, потрібно за допомогою пробійника і молотка, вирізати отвори в матеріалі. Потім необхідно встановити та зафіксувати люверси. І тому використовують оправки (развальцовщики). Підбираються оправки та пробійники по діаметру люверсів, які ви хочете використати. Зазвичай вони бувають круглі, овальні, прямокутні.

Для банерних тканин ми пропонуємо люверси виробництва компанії Mabel (Іспанія).

Вони є чудовим доповненням до будь-якого тенту, роблячи сферу експлуатації ширшою, гарантуючи комфорт використання. Також всі ці різновиди виробів популярні при використанні в домашньому господарстві, а також у тих областях, де є необхідність використання захисної тентової конструкції.

При покупці виробів варто звертатися виключно до спеціалізованих компаній, які можуть надати гарантію на свої вироби. Наш магазин є саме таким. У нас пропонується фурнітура для тенту на ПВХ човен, для причепів, зсувних дахів та інших варіантів. Всі вироби виготовлені з якісних матеріалів, завдяки чому вони довговічні, зручні у використанні, надійні. За потреби ви можете звернутися до наших менеджерів, які познайомлять з асортиментом, підкажуть, які моделі потрібні в тих чи інших випадках. Оформляйте замовлення та чекайте на швидку доставку необхідних різновидів фурнітури від провідних виробників.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції