Поставляємо тентові тканини для накриттів
з 2003 року по всій Україні
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію
по підбору матеріалів від наших спеціалістів
Широка область
застосування
Стійкість до зовнішніх
факторів
Уф-захист
Великий колірний
діапазон
Тривалий термін
експлуатації
Витримують перепади
від -30 °с до +70 °с
Тентові тканини

Тентові тканини

Обладнати естетичне накриття для вуличного кафе або великовантажного авто, для літнього павільйону в курортній зоні або садової альтанки допоможуть спеціальні тканини для навісів, які можна придбати в нашому інтернет-магазині. У нашому асортименті знайдуться всі популярні види тканин тенту. Детально про відповідний текстильний матеріал, про базові вимоги до нього, різновиди та варіанти застосування ми розповімо вам далі.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі.
Посмотреть каталог

Тентові тканини для накриттів

Застосування тентових тканин

Optima™ tent 450/630 г/м²

Сфера використання тентових тканин надзвичайно широка.

З матеріалу виготовляються тенти для вантажівок та автопричепів, чохли для мотоциклетної та скутерної техніки, рекламні банери та плакати. Тентова тканина незамінна для обладнання в’їзду-виїзду автомийок. З неї шиють штори для промислових об’єктів, різні види туристичних наметів, підстилок і ємностей.

Але найчастіше цього роду текстиль використовується для накриттів.

Все залежить від завдань, які ставить перед собою виробник, який закуповує тканини для виготовлення виробів.

Для легких наметів, навісів, відкритих торгових павільйонів можна використовувати тканини Optima tent, Оmega tent, а також Gamma щільністю від 450 до 650 г/м².

Тканини Optima™ tent 450/630 г/м², застосовують у тому числі і для навісів автостоянок і паркувальних зон, спорудження тентів для катерів і яхт.

Така тканина для навісу від дощу служить укриттям для сільськогосподарської продукції на струмах та овочесховищах, допомагає захистити від листя та сміття альтанки та басейни, будматеріали та обладнання, що зберігається у вуличних умовах.

Omega™ tent 650 — найбільш затребувана тканина в Україні, яка виробляється за технологією knife-coated на італійській лінії Sintex. Крім тих же перерахованих вище завдань, під які використовують тканини, її допомогою обладнають шатровими навісами майданчики літніх кафе і ресторанів, а також зони проведення різних будівельних робіт, у тому числі монтажних і зварювальних.

GAMMA 650 — іспанська тканина для виготовлення тентів вантажівок і причепів, відкритих павільйонів, наметів на вуличні кафе в 2019 році вийшла на заміну тканини BETA 630, що добре зарекомендувала себе роками експлуатації.

Текстиль із полівінілхлориду - популярний вид тентових тканин.

Omega™ tent 650

До найактуальніших тентових тканин для навісів варто віднести синтетичний текстиль із ПВХ-матеріалів.

Саме текстиль, виконаний із ПВХ, виробники тентів використовують найчастіше.

Тканина для навісу від сонця та опадів, виготовлена ​​з полівінілхлориду, є дуже практичним варіантом. До складу матеріалу такого текстилю входять капронові, лавсанові або нейлонові волокна, полімерний шар плівки ПВХ.

Для збільшення захисних властивостей ця тканина може бути оброблена лаком з однієї або двох сторін, або просочена акрилом. Така обробка забезпечує максимальний захист від ультрафіолету.

Тенти із ПВХ міцні, вони негідроскопічні, відштовхують воду та мають тривалий, багаторічний термін служби. Вони легко монтуються та ремонтуються, при цьому надзвичайно прості у догляді. Накриття таких синтетичних тканин можуть застосовуватися в умовах підвищеної вологості, сильних морозів і спеки.

Якщо ви займаєтеся виготовленням накриття тенту, то придбати високоякісний матеріал за доступною вартістю можна у нас. Наш товар поєднує в собі якість, що відповідає світовим стандартам та високі експлуатаційні характеристики.

Тентові накриття для зерносховищ

Omega™ tent 650

Зерносховище допомагає вирішити питання збереження врожаю та створення резервів зерна. Тентові накриття надійно захищають від різних видів впливу та запобігають попаданню ззовні атмосферних опадів, пилу та бруду, а також проникненню птахів, гризунів та інших шкідників.

Для надійного та тривалого зберігання виробники використовують перевірені матеріали – тканину Omega™ tent 650.

Omega™ tent 650 має підвищену стійкість до вологи, а також інших зовнішніх факторів, здатних вплинути на якість продукції, що зберігається.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції