Постачаємо полімерні тканини, плівки,
обладнання та фурнітуру
з 2003 року по всій Україні
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію щодо підбору матеріалів від наших фахівців
Обладнання для зварювання полімерних тканин та плівок

Обладнання для зварювання полімерних тканин та плівок

Системи нагрівання, апарати для зварювання тентових та банерних ПВХ-тканин, полімерних та бітумних покрівельних покриттів, гідроізолюючих плівок та геомембран при будівництві підземних та гідроспоруд, зварюванні полімерних труб, процесів нагрівання та усадки.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі
Переглянути каталог продукції

Обладнання

Обладнання для зварювання полімерних тканин та плівок

Апарат для зварювання ПВХ мембрани є професійним обладнанням, що використовується з метою плавки полімерів. Як правило, зварювання здійснюється гарячим повітрям. На суміщені матеріали під час зварювання гарячим повітрям надходить повітряний розжарений струмінь. Після цього вони разом сплавляються. Щоб була можливість використовувати обладнання точно для призначених цілей, досягти високої якості, результативності, рівних та акуратних швів.

Призначені для зварювання внахлест гарячим повітрям тентових та банерних тканин, гомогенних та багатошарових гідро ізолюючих покриттів. Використовуються при виробництві автомобільних тентів, павільйонів, наметів, промислових завіс, покриттів для басейнів, повітряних та плавальних засобів, рекламних банерних конструкцій, покривних плівок для будівництва, підлогових покриттів тощо

Найбільш популярні автоматичні зварювальні машини схожі за технічними характеристиками LEISTER UNIPLAN E.

Ручні апарати гарячого повітря

Каталог автоматичних зварювальних апаратів LEISTER

Призначені для зварювання листових і рулонних термопластичних матеріалів, для зварювання листів, труб, плівок, покрівельних та гідроізолюючих покриттів, ПВХ-тканини, пластмасових деталей, підлогових покриттів (зварювання прутком, зварювання внахлест, зварювання плавленням), для усадки термоусадкових труб, для процесів нагрівання та сушіння.

Апарати гарячого повітря з вбудованою подачею повітря та плавним регулюванням температури. Надійні, потужні та ергономічні багатоцільові ручні апарати представлені найбільш затребуваними моделями LEISTER TRIAC S та LANSITE DSH-BX.

Каталог ручних апаратів гарячого повітря LEISTER

Де застосовується зварювальний апарат?

Сфера застосування зварювальних апаратів досить різноманітна. Зокрема, обладнання популярне у таких областях:

• виготовлення конструкцій для виставок, рекламних банерів;

• зварювання лінолеуму;

• зварювання різних матеріалів на основі полімерів;

• виробництво навісів, наметів, тентів для фур, автомобілів;

• будівництво басейнів;

• покрівельні роботи.

У нашій спеціалізованій компанії можна купити обладнання для зварювання мембран ПВХ. Високоякісні апарати дозволяють вирішити різні завдання.

Як підібрати потрібний апарат?

Обладнання для тентів необхідно підбирати з урахуванням різних факторів. Основні показники, на які варто звертати увагу:

1. Швидкість функціонування. Визначає яку саме довжину матеріалів за одиницю часу здатний зварювати автомат.

2. Регулювання потужності, температури. Дає можливість здійснювати налаштування обладнання залежно від матеріалу, що зварюється, типу виконуваних робіт. Регулювання може бути ступінчастим або плавним.

3. Потужність. Чим вище цей показник, тим більшою буде продуктивність. Однак тут важливо розуміти, що вартість апарату, витрата електроенергії зростає пропорційно до потужності.

4. Подолання різних перешкод. У конструкцію певних моделей може бути вбудоване спеціальне коліщатко, що допомагає подолати нерівності, височини.

5. Температура повітря. Якщо робоча температура буде високою, це означає, що апарат зможе працювати з великою кількістю матеріалів.

Ми пропонуємо різні автомати для зварювання плівок та полімерних тканин. Наше обладнання призначене для автоматичного зварювання тканин, полімерних плівок внахлест, укладання полімерних підлогових покриттів, покрівельних матеріалів.

Ергономічні, високоякісні, довговічні апарати гарячого повітря забезпечують міцні з’єднання зварювання. Зварювання подібним способом вважається поширеним методом з’єднання мембран, ПВХ-тканин, вініпласту.

Правильно підібране обладнання дозволяє здійснювати зварювання з високою якістю шва, на підвищеній швидкості, зводячи вплив людського фактора до мінімуму.

Надійне, оперативне зварювання полімерних полотен

Зварювання внахлест за допомогою скріплення розплавлених шарів матеріалу між собою вважається одним із сучасних методів з’єднання тентових відрізків. В результаті формуються цільові полотна з герметичними швами високої якості. Подібний метод у порівнянні зі способом зшивання не залишає по собі широких швів. Через них поступає вода, пил, повітря. До того ж зварювання – це найнадійніший, найшвидший спосіб. Реалізований нами верстат дає можливість зробити на високій швидкості зварювальні роботи. Участь майстра у своїй мінімізується.

Механіка обладнання добре справляється зі зварюванням у близьких примиканнях, важкодоступних місцях, тобто на різних неідеальних поверхнях.

Завдяки хорошій електроніці підтримуються всі необхідні зварювальні параметри, за рахунок чого виходить зварювальний шов, що повністю відповідає стандартам.

Навіть у несприятливих умовах досягається стабільно повторюваний результат.

Чому варто співпрацювати з нами?

Співпраця з перевіреною та надійною компанією – найкраще рішення. Купівля зварювальних апаратів у нас раціональна, завдяки наступному:

• пропонуємо високоякісну продукцію за прийнятною вартістю;

• наші фахівці з роботи з клієнтами завжди готові допомогти, якщо виникають труднощі;

• у обладнанні, що реалізується, висока швидкість зварювання, надійна конструкція.

На обладнання для зварювання мембрани ПВХ ціна доступна в нашій компанії, тому можна вибрати саме той варіант, який відповідає запитам. У нас можливий підбір у різних виконаннях.

Наша продукція ергономічна, надійна, забезпечує тривалий термін експлуатації. Це справді розумний вибір під час зварювання ПВХ мембрани.

У нас ви гарантовано знайдете саме те, що вам підійде найбільше. В результаті ви станете власником якісного та зручного в роботі зварювального апарату, який підвищить продуктивність праці у побутових чи промислових умовах.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції