Поставляємо тентові тканини
з 2003 року по всій Україні.
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію
щодо підбору матеріалів від наших фахівців
Широка область
застосування
Стійкість до зовнішніх
факторів
Уф-захист
Великий вибір
плівок
Довгий термін
експлуатації
Тримають перепади
від -30 °с до +70 °с
Тентові плівки

Тентові плівки

Веранди, альтанки, літні тераси та інші подібні конструкції прикрашають плівкові вікна з полівінілхлориду. ПВХ скло – прозорий матеріал із високою щільністю, міцністю, гідроізоляційними властивостями, завдяки яким його можна використовувати для зовнішнього оформлення літніх будівель у побуті, а також для зонування приміщення на виробництві. Високоякісний тент характеризується можливістю зварювання, склеювання та зшивання з іншими полівінілхлоридними тканинами, що використовуються замість рами. Прозора плівка ПВХ для тентів ідентична безбарвній пластмасі. Її широко застосовують у розважальних закладах, сфері обслуговування та дозвілля.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі
Переглянути каталог продукції

Особливості застосування плівок тентів

Підбираємо необхідний варіант

Матеріали, що застосовуються: Achilles (500 мкм), 650 г/м²

Плівка ПВХ прозора допомагає захистити конструкції та влаштувати їх елементи:

• вікна в наметах та шатрах;

• захист літніх будівель від снігу;

• кишені для реклами;

• вставки у штори на виробництвах;

• вставки у воротах.

Найчастіше дизайн павільйонів тентів, наметів або наметів передбачає «вікна», які виготовляються з прозорої ПВХ плівки, і вварюються в кольорову тентову тканину ПВХ. В результаті виходить повністю герметична конструкція з фрагментами, що імітують скло. Прозора ПВХ плівка використовується і в автомобільних тентах, як оглядові вікна або декоративні вставки. З неї виготовляють захисні штори відкритих майданчиків ресторанів та терас, використовують для утеплення чи консервації літніх альтанок.

Achilles (500 мкм), 650г/м2. Матеріал відрізняється високим щаблем прозорості, практично не дає усадки та відмінно зварюється. Підходить як для використання у стаціонарних виробах та елементах, так і у сезонних розбірних конструкціях.

Achilles Low Shrink (500 мкм), 650г/м2. Ступінь усадки цього матеріалу дорівнює 0.

Achilles (750 мкм), 975г/м2. Більш щільна та важка версія прозорої плівки.

Polytex® clear (500 мкм), 650г/м2. Більше економічний варіант здійснення аналогічних проектів. Має відмінні споживчі властивості.

Популярність використання плівки

Матеріали, що застосовуються: Achilles Low Shrink (500 мкм), 650 г/м²

Polytex® clear (500 мкм), 650 г/м²

Прозора ПВХ плівка може застосовуватися для поділу робочих зон на виробництві, у складах та як скління, що дозволяє зберігати необхідну температуру повітря в приміщенні. Використання тенту замість дверних та віконних отворів у малих архітектурних формах дає можливість захистити альтанку, альтанку та інші будови від вітру та комах. У промислових приміщеннях тканина використовується, щоб відокремити продукти від агрегатів.

Плівка має популярність серед аграріїв – нею накривають тепличні конструкції. Завдяки високій пропускній здатності світла матеріалу ПВХ рослини отримують необхідну кількість ультрафіолету. Гнучкі вікна вбудовані в павільйони тенту, шатри або намети, допомагають отримати герметичну конструкцію. Імітація скла має оригінальний вигляд і чудово вписується в інтер’єр літньої будови. Плівку можна використовувати в автомобільних укриттях для декорації або оглядові вікна.

Особливості експлуатації

Матеріали, що застосовуються: Achilles (750 мкм), 975 г/м²

Прозорий тент не рекомендується надто туго натягувати між кріпленнями через його стиск у зимовий час та розтягування в літню спекотну погоду. З такої ПВХ плівки виготовляються намети, м’які вікна, штори, чохли та інші вироби. Тентовий плівковий матеріал – це захищеність та надійність конструкції, що виготовляється.

Товста плівка ПВХ має експлуатуватися за інструкцією. Важливо своєчасно очищати її від конденсату, пилу і не контактувати з агресивними засобами – бензином, хімічними речовинами. Перед зберіганням полотно ретельно очищається та акуратно складається, без сильного згортання. Взимку прозорий тент характеризується твердістю та грубістю. Його еластичні властивості знижуються, але на фізичний стан ця особливість не впливає. У весняний період початковий стан відновлюється.

Купити плівку для м’яких вікон за вигідними цінами можна у компанії «Полімерконсалтінг». Завдяки захисному прозорому матеріалу, комарі, мошки, вітер та пил залишаться за межами прозорої альтанки чи намету, а всередині залишаться веселощі, позитив та гарний настрій відпочиваючих.

Чим більше опт, тим нижчі ціни. Оформляйте покупку шляхом заповнення заявки на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Менеджери компанії оперативно відповідають на всі запитання клієнтів, приймають та оформлюють замовлення.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції