Поставляємо текстиль для цифрового друку
з 2003 року по всій Україні.
Зв'яжіться з нами та отримайте персональну консультацію
щодо підбору матеріалів від наших фахівців
Широка область
застосування
Стійкість до зовнішніх
факторів
Захист від вигорання
Великий вибір
матеріалів
Довгий термін
експлуатації
Текстиль для цифрового друку

Текстиль для цифрового друку

На сьогоднішній день текстиль для друку пропонується у широкому асортименті. Це гідна альтернатива стекам, вініловим банерам, яка відкриває нові можливості в інтер'єрі, зовнішній рекламі. Правильно підібраний матеріал характеризується яскравою, високою кольоропередачею, має гарні світлорозсіювання якості. Текстильні варіанти відрізняються легкістю та простотою установки. Також матеріал має певні особливості та переваги перед іншими різновидами матеріалів.

Ознайомитися з докладними характеристиками та актуальним кольором кожного товару ви можете в каталозі
Переглянути каталог продукції

Застосування тканин для цифрового друку

Види полотен та їх особливості

Матеріали, що застосовуються:

STYLUS® CG HOGARTH / DALI

STYLUS® CM MILLET/CGN GINO

Полотно – міцний тканий матеріал з натуральної бавовни або суміші бавовни з поліестером зі спеціальним покриттям, що зберігає фактуру тканини.

Полотно STYLUS® CG HOGARTH / DALI

STYLUS® CM MILLET/CGN GINO

Ці позиції широко застосовуються в інтерєрній рекламі, дизайнерській та художній графіці.

Друк на полотні дозволяє отримати зображення з високою роздільною здатністю та точним перенесенням кольорів при виготовленні репродукцій картин, фотопортретів, художньої та дизайнерської графіки.

ПОЛОТНО

Матеріали, що застосовуються:

STYLUS® CM LIPPI / CM HENRI / CMN MONET

STYLUS® CM LIPPI / CM HENRI / CMN MONET – чудово зарекомендували себе на ринку як основу для репродукції та копій картин, календарів, фотопортретного друку.

Міцність матеріалу та його розмірна стабільність гарантують рівномірний натяг полотна на раму без зависань та спотворень зображення.

Коливання відносної вологості не впливають на властивості полотна, якість нанесення зображення та час висихання чорнила на поверхні. Велика вага унеможливлює скручування матеріалу по краях, що значно полегшує роботу з ним.

ПРАПОРНА ТКАНИНА

Матеріали, що застосовуються:

STYLUS® F FERA / LF MEARAS

STYLUS® F FERA / LF MEARAS

Підвищений попит має прапорна тканина. Її вибір залежить від того, де саме вона використовуватиметься. Ми пропонуємо продукцію, яка відповідає основним вимогам: легка та міцна.

Для друку банерів, прапорів особливо підходить мультипрапор чи прапорна сітка. Ця прапорна тканина стійка до впливу погодних умов. Завдяки оптимальній щільності, вона може легко розвиватися на вітрі. У нас на складі ви знайдете найкращу тканину, яка чудово підходить для ваших цілей.

Друк на прапорній тканині зараз дуже популярний. Це один із актуальних напрямів на сьогоднішній день зовнішньої реклами. Особливо потрібна вона при оформленні території готелів, заправок, торгових центрів. Також використовують для облаштування фасадів комерційних підприємств, адміністративних центрів.

ШПАЛЕРНА ТКАНИНА

Матеріали, що застосовуються: 

STYLUS® WM MORTHOND/MOROOKIE/ISEN

STYLUS® WG ARIMORGAN

STYLUS® WM MORTHOND/MOROOKIE/ISEN

STYLUS® WG ARIMORGAN

Використовується в дизайні інтер’єру, як елемент декору приміщень, настінних та стельових покриттів та виставкових стендів.

Якщо ви не знаєте, де купити тканину для полотна чи якийсь матеріал підійде краще у тій чи іншій ситуації, завжди можете написати чи зателефонувати нам. Фахівці з роботи з клієнтами із задоволенням підкажуть, допоможуть зробити остаточний вибір відповідно до ваших побажань.

При замовленні текстильної продукції для друку, слід враховувати, для яких цілей, за якими умовами вона використовуватиметься. Це істотно впливає на вибір способу обробки, тканини, фурнітури для запланованого виробу.

У нашій компанії можна купити різноманітні тканини для друку. Ми пропонуємо широкий вибір продукції на будь-який смак. Звернувшись до нас, клієнти одержують оптимальне співвідношення ціни, якості, високоякісні характеристики матеріалу, а також великий вибір асортименту. Пропонована нами тканина стійка до зносу, довговічна, здатна витримувати перепади температур від -30 до +70 градусів.

Ми дбаємо про свою репутацію, тому пропонуємо лише найбільш підходящі варіанти. Текстиль високої якості друку дозволяє вирішити значну кількість проблем. Відмінні технічні характеристики та різноманітна сфера застосування – ключові особливості.

Залишились питання?
Надамо безкоштовну детальну консультацію
щодо підбору та використання нашої продукції